Mini PC Beelink EQ12 PRO N305, 16GB RAM, 500GB-1.5TB disk

Nevídaně úsporný a výkonný kompaktní PC Beelink EQ12 PRO s 16GB RAM a 500GB-1.5TB diskem. Windows 11 Pro. Wi-Fi. 4K UltraHD.

! Výroba modelu EQ12 Pro  byla ukončena. Vyberte si prosím jiný model zde.

 

! Výroba modelu EQ12 Pro  byla ukončena. Vyberte si prosím jiný model zde.

Nový výkonnější model, energeticky nejúspornější pro všechny běžné i náročnější pracovní činnosti, nebo jako multimediální centrum k TV.

Váháte jaký počítač vybrat? Přečtěte si náš článek s modelovými příklady zde.

Co je součástí balení:beelink-EQ12pro-obsah-baleni_1

Procesor
Procesor Intel nejnovější letošní 12. generace Alder Lake i3-N305 se vyznačuje vysokou efektivitou a vysoce energeticky úsporným provozem (TDP neskutečných 9W, při turbo výkonu pouze 25W). Osmijádrový procesor s osmy vlákny vyroben vyspělou 7 nm technologií s běžným úsporným taktem 1.8 GHz dosahuje s turbo výkonem až 3.8 GHz. Integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics 1.2GHz zvládne 4K rozlišení při 60Hz na až 3 monitory současně

Operační paměť
16GB SO-DIMM DDR5 RAM 4800MHz je více než dostatek efektivní paměti na veškerou potřebnou kancelářskou práci a multitasking. Oproti DDR4 je nárust výkonu až o 87%.

Úložná paměť
500GB M.2 PCIe x1 SSD NVME 3.0 je několikanásobně rychlejší a energeticky efektivnější než zastaralé rotační pevné disky a o 60 % rychlejší než SATA SSD disky. Úložiště je navíc možno rozšířit až o 2TB na volnou 2.5" pozici. Ve variantě 1.5TB osazen navíc datový disk 1TB SSD.

Displej porty
1x USB-C a 2x HDMI 2.0 porty pro připojení až tří nezávislých monitorů ve 4K pro zvýšení produktivity - skvělé pro multitasking, domácí kino, kancelářskou práci, kamerový dohled, online konference aj. Sledujte filmy nebo prezentujte v rozlišení 4K UltraHD při 60Hz.
A co víc, Beelink EQ12 podporuje 8K60fps AV1 video decoding.

Rozhraní USB 3.2, USB-C
Tento model obsahuje tři USB 3.2 porty a jeden USB-C (DP Alt, 10Gbps). Přenos USB 3.2 je více než desetinásobně rychlejší než-li USB 2.0. Rychlejší přenos souborů se sníženou spotřebou energie.

Síťový přenos Wi-Fi, Ethernet
Podporuje nejnáročnější standardy Wi-Fi 6 600Mbps (802.11ax) a nabízí taktéž pevné připojení pomocí dvou RJ45 2.5Gb Ethernetů (Intel L225 2.5GbE).

Bluetooth 5.2
Díky bezdrátovému přenosu Bluetooth ve verzi 5.2 s extrémně nízkou latencí rozmanitě rozšiřujete možnosti připojení tohoto mini počítače. Sluchátka, myši, klávesnice, reproduktory, mikrofony či telefony již nejsou žádnou překážkou pro tu nejpřesnější práci.

Audio
Připojte mikrofon či reproduktory klasickým 3.5 mm audio jackem.

Rozměry, váha
Velikost tohoto mini počítače je 124 x 113 x 39 mm s váhou 400 gramů. Tento kompaktní mini počítač je tenký a stylový. Nehledě kam jej umístíte, vždy designově zapadne.

Napájení
12V/3A, vstupní 100-240V AC, 50/60Hz, výstupní: 12V 3A

Předinstalovaný operační systém Windows 11 Pro v češtině.
Systém je plně licencovaný.

 • Microsoft Windows 11 v moderním kabátě
  Představujeme zcela jedinečný systém v naprosto unikátním převleku. Microsoft Windows 11 zaujmou modernějším designem než u kteréhokoliv svého předchůdce. Přináší plno novinek - intuitivnější prostředí, lepší práci s okny, svižnější chod systému i podporu aplikací z operačního systému Android.
 • Novinky a přednosti systému
  Nové umístění nabídky Start Intenzivní multitasking pomocí intuitivních nástrojů Vylepšené připojení s Microsoft Teams Řada dostupných widgetů Unikátní ovládání pro většinu platforem
 • Zcela nová perspektiva
  Systém přináší kreativní prostor pro sledování a práci s aplikacemi. Novinkou je zcela jistě přepracovaná nabídka Start, respektive její umístění. Windows 11 jsou perfektním místem, kde se můžete vyjádřit, myslet a tvořit přirozeným způsobem. Najdete nové způsoby propojení s lidmi, novinkami, hrami a jedinečným obsahem.
 • Buďte maximálně produktivní
  Pomocí snadno dostupných nástrojů můžete otevřít všechny oblíbené aplikace a proniknout do multitaskingu. Vyzkoušejte přichytávací rozvržení plochy a nové intuitivní prostředí pro opětovné uchycení.
 • Spravujte svůj obsah
  S funkcí Microsoft Edge a celou řadou dostupných widgetů budete mít novinky a informace na dosah. V obchodě Microsoft Store si budete moci najít aplikace, hry a další zábavu, která pro vás bude mít význam.
 • Předplatné s Game Pass
  Systém je nyní ještě lépe připraven na novou úroveň hraní. Pokud si předplatíte Xbox Game Pass, získáte přístup k více než 100 kvalitně zpracovaným hrám. (Členství je nutné zakoupit samostatně.)
! Výroba modelu EQ12 Pro  byla ukončena. Vyberte si prosím jiný model zde.

 


Plánujete nákup většího množství techniky? Zařizujete kanceláře či učebnu? Kontaktujte nás pro individuální cenovou nabídku.